🌐🌺m.gh.raician.official🌺🌐

banner ads banner ads banner ads banner ads
رفع مشکل پیغام خطای DF-DFERH-01 و RH 01 گوگل پلی اندروید
How to Fix Error DF-DFERH-01 and RH 01 in Google Play Store Android

بسیاری از کاربران اندروید، از گوگل پلی استور برای دانلود و نصب برنامه ها در گوشی خود استفاده می کنند. اما در هنگام شروع به دانلود و یا نصب برنامه ها ممکن است ارور Error While Retrieving Information from Server DF-DFERH-01 را ببینید. این خطا اشاره به ایجاد مشکل در هنگام بازیابی اطلاعات از سرور می کند. معمولا با انجام روش های زیر این خطا رفع می شود.

ریستارت کردن گوشی برای رفع خطای بازیابی اطلاعات از سرور DF-DFERH-01
معمولا اگر بعد از مشاهده ارور RH 01 و DF-DFERH-01 گوشی خود را ریستارت کنید، احتمالا این ارور رفع می شود. اما اگر مجدد در زمان های دیگری هم این ارور را مشاهده کردید، حتما راه های دیگر را هم انجام دهید تا دلیل ایجاد این مشکل رفع شود.

ریستارت کردن گوشی برای رفع خطای بازیابی اطلاعات از سرور DF-DFERH-01

همچنین اگر با ارور ۴۹۵ هم مواجه شدید، پیشنهاد می کنیم مطلب ۹ روش نجات بخش برای رفع ارور ۴۹۵ گوگل پلی اندروید را مطالعه نمایید.

حل مشکل RH 01 با پاک کردن Cache برنامه
در بسیاری از موارد وجود فایل های مشکل دار در کش برنامه می تواند موجب بروز مشکل RH 01 گوگل پلی اندروید شود. در این موارد شما باید اقدام به پاک کردن کش برنامه Google Play Store کنید. همچنین توصیه می شود حافظه Data این برنامه را هم حذف کنید. ما قبلا در انزل وب روش حذف کش و دیتا برنامه ها در اندروید را آموزش داده ایم.

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها