m.gh.raician.official

banner ads banner ads banner ads banner ads
  • m.gh.raician
  • 09 / 12 / 1397
  • 332 بازدید
  • 0 نظر
کار با مرورگر پیش­ فرض اندروید آسان و سر راست است. مرورگر را اجرا کرده، از بالای صفحه سمت راست کلید منو (علامت سه نقطه) را لمس کنید، و از منوی باز شده تنظیمات (Settings) را انتخاب کنید.
حال به بخش Advanced بروید و مطمئن شوید گزینه Block pop-ups فعال است. در صورت فعال بودن آن نباید هیچگونه تبلیغات پاپ آپی هنگام وبگردی با مرورگر اندروید مشاهده کنید

متوقف کردن تبلیغات پاپ آپ در مرورگر کروم اندروید

همانند مرورگر پیش ­فرض اندروید، در مرورگر کروم نیز می توانید تنظیمات مربوط به پاپ آپ را فعال کنید. ابتدا کروم را اجرا کرده و از منو (علامت سه نقطه) وارد تنظیمات (Settings) شوید.
در انتهای لیست تنظیمات Site Settings را انتخاب و سپس وارد بخش Pop-ups شوید. در حالت پیش ­فرض گزینه موجود در این بخش باید غیر فعال باشد و زیر آن توضیح “Blocked (recommended)” مشاهده شود. در این حالت مرورگر کروم تبلیغات پاپ آپ را متوقف می‌کند. اما اگر این گزینه فعال بود آن را غیر فعال کنید.


مرورگر Adblock Browser را نصب کنید

Adblock مرورگر خود را برای اندروید منتشر کرده که با نصب آن روی موبایل یا تبلت خود می‌توانید با خیال راحت وب­گردی کنید و هیچ گونه تبلیغی مزاحمتان نشود. مرورگر Adblock Browser را می‌توانید از گوگل پلی دریافت کنید.
اما اگر می‌خواهید در مرورگر کروم این سرویس را داشته باشید، در ادامه نحوه نصب مسدود کننده تبلیغات روی کروم را به شما آموزش خواهیم داد.


روی کروم مسدود کننده تبلیغات نصب کنید

اگر با وجود فعال کردن مسدود کننده تبلیغات پاپ آپ از تنظیمات مرورگر کروم هنوز هم این تبلیغات را مشاهده می‌کنید، هنوز یک راه حل دیگر وجود دارد.


اگر موبایل یا تبلت اندرویدی شما روت (Root) شده است، به آسانی می‌توانید برنامه Ad-blockPlusرا از این آدرس دانلود کنید و روی دستگاه خود نصب کنید.
 
اما اکثر موبایل‌های کاربران روت نشده و راه اندازی این برنامه کمی پیچیده می‌شود. در هر دو صورت باید برنامه Ad-Block Plus را از لینک بالا دانلود و روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید.
متاسفانه در دستگاه‌های روت نشده، این برنامه نمی تواند تنظیمات لازم را روی شبکه اینترنت شما اعمال کند و باید خودتان به صورت دستی آن را تنظیم کنید.
ابتدا Ad-block Plus را اجرا و روی Configure در بالای صفحه سمت راست کلیک کنید. 
تنظیمات نمایش داده شده مربوط به پروکسی را یادداشت کنید.
حال به تنظیمات دستگاه خود و سپس به بخش Wi-Fi بروید. انگشت خود را روی شبکه Wi-Fi ای که به آن متصل هستید نگه دارید و از منوی باز شده Modify Network را انتخاب کنید.از پنجره باز شده Show advanced options را انتخاب کنید.
در بخش Proxy settings حالت را به Manual تغییر دهید.
حال تنظیماتی را که در برنامه Ad-block Plus یادداشت کرده بودید را وارد کنید. توجه داشته باشید که اطلاعاتی که برنامه به شما می دهد با آنچه در تصویر می بینید متفاوت است. پس از اتمام تنظیم Save را بزنید و از وب­گردی بدون تبلیغات لذت ببرید.

برچسب ها

,

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها