🌴m.gh.raician🌴

banner ads banner ads banner ads banner ads

برنامه فونت سرا،محیط کاربری فوق العاده ای برخوردار میباشد که در کنار سادگی، دسترسی ساده به نقاط مختلف نرم افزار را امکان پذیر می نماید. یکی از ویژگی های بی نظیر این برنامه سازگاری آن با آندروید ۴٫۳ به بالا میباشد. پیشنهاد میکنیم این برنامه را به هیچ وجه از دست ندهید. برای آشنایی با محیط کاربری و دانلود به ادامه ی مطلب رجوع کنید.

اگر به دنبال بهترین و پرسرعت ترین مرورگر هستید، فایرفاکس را از دست ندهید!

سال 2002 زمانی است که firefox برای اولین بار توسط موزیلا ساخته و منتشر شد. نام اولیه ی این برنامه به معنای ققنوس بود. ققنوس پرنده ای افسانه ای است که پس از سوختن در آتش پیروزمندانه بر می خیزد و حتی آتش توان نابودی آن را ندارد. این نام نشان دهنده ی عملکرد و سرعت بی نظیر مرورگر بود

 ..
پاک کننده حافظه پنهان به شما این توانایی را میدهد که بتوانید با این اپلیکشن مقدار زیادی از فضای حافظه را آزاد کند.برای کسانی که مشکل پر شدن فضای حافظه را دارن این برنامه به آنها کمک میکند فضا مورد نیاز خود را در سیستم آزاد کنند.


 
DU GIF Maker برنامه ایست رایگان برای ویرایش و ساخت تصاویر متحرک در سیستم عامل آندروید.
‏حتی شما قادرخواهید بود به راحتی تصاویر انیمیشینی بسازید بر اساس هر نوع اندازه کوچک با همان کیفیت .باوجود ویژگیهای خاص آن مانند تبدیل فیلم به انیمیشین،عکس به انیمیشین،ویرایش تصاویر انیمیشن ،دوربین gif ،ضبط کننده فیلم بصورتgif،ایجاد ایموجی های متحرکgif،باز هم استفاده از آن بسیار آسان است.

نرم افزار ضبط ویدیو در حال پخش اندرویدنرم افزار ضبط ویدیو در حال پخش اندروید