دانلود بهترین تقویم شمسی و میلادی برای اندروید

19 / 01 / 1398
12:52

دانلود بهترین تقویم شمسی و میلادی برای اندروید

۱۰ Best Persian And English Calendar Apps For Android

با استفاده از تقویم ما قرارهای کاری خود را تنظیم می کنیم و از آن برای یادآوری روز تولد افراد خانواده و دوستان استفاده می کنیم و از رویدادهای روز اطلاع پیدا می کنیم. شاید شما همیشه یک تقویم کاغذی و سنتی را به همراه نداشته باشید ولی همیشه گوشی اندروید خود را به همراه دارید پس کافیست یکی از برنامه هایی که امروز در انزل وب به شما معرفی خواهیم کرد را روی گوشی خود نصب کنید. این برنامه ها حجم زیادی ندارند و قابلیت سفارشی سازی به همراه ویجت صفحه اصلی گوشی را دارند.

چنانچه به دنبال اطلاعات پزشکی هستید می توانید از ۱۵ تا از بهترین برنامه های تخصصی پزشکی فارسی و انگلیسی اندروید که قبلا در انزل وب معرفی کردیم استفاده کنید.

دانلود تقویم هجری شمسی برای اندروید


برنامه تقویم فارسی تنها یک تقویم شمسی اندروید نیست بلکه مبدل تاریخ، قطب نمای ساده است و قابلیت پخش اذان را دارید این برنامه از چند زبان (فارسی، دری، پشتو و کوردی) پشتیبانی می کند. وقتی که برنامه را نصب می کنید و مابین روزهای تقویم عقب و جلو می کنید متوجه می شوید که این برنامه مناسبت های بین المللی را پشتیبانی می کند و برای نابینایان نیز مناسب است. این برنامه متن باز بوده و شما می توانید کدهای آن را از سایتGithubدانلود کنید.

تقویم شمسی، میلادی و قمری اندروید بادصبا
برنامه تقویم اذان گو بادصبا به شما سه تقویم شمسی، قمری و میلادی ارائه می دهد و از وقایع ملی و مذهبی پشتیبانی می کند. علاوه بر تقویم شما می توانید از قابلیت پخش اذان و قبله نما استفاده کنید و یادداشت های خود را برای یادآوری اضافه کنید و اطلاعات هر روز را با دیگران به اشتراک بگذارید

تقویم ایرانی آسمان اندروید با ویجت
برنامه تقویم آسمان یک برنامه حرفه ای است که با تقویم های نصب شده دیگر قابلیت سینک شدن دارد و از ویجت های زمان، تاریخ، یادداشت، اوقات شرعی، قفل صفحه و غیره پشتیبانی می کند. شما می توانید مناسبت های مختلف را ببینید و در بین آنها جستجو کنید، از قابلیت پخش اذان و یادآوری قبل اذان استفاده کنید، تاریخ تقویم شمسی خود را به میلادی تبدیل کنید و..
تقویم ملی اندروید