🌍محمدغفوررئیسیان🌍

مجموعه تصاویری از ترسناک ترین موجودات دریایی جهان عکس های ترسناک و عجیب ترین جانداران اعماق دریاها موجودات چندش آوری که هیچ گاه غواصان نتوانستند برای آنها اسم و نامی پیدا کنند

ترسناک ترین موجودات دریایی جهان

مجموعه تصاویری از ترسناک ترین موجودات دریایی جهان

عکس های ترسناک و عجیب ترین جانداران اعماق دریاهاموجودات چندش آوری که هیچ گاه غواصان نتوانستند برای آنها اسم و نامی پیدا کنند !!

خطرناک و چندش ترین آبزیان دریایی

گالری ترسناک عکس های موجودات اقیانوس ها

وحشت و ترس با حیوانات عجیب و غریب دنیا در زیر آب

لایک : 10
نظرات برای این پست غیر فعال میباشد .

سخن بزرگان

مطالب پیشنهادی

پیشنهاد دانلود اپلیکشن سایت محمدغفوررئیسیان: همین الان فایل رایگان ما را به آسانی دانلود کنید

دانلود
پرسنل آرمان جنوب

آشنایی با شرکت پروتئین آرمان جنوب

این شرکت با هدف ارائه محصولات دریایی منجمد به صورت آماده‌طبخ با نام تجاری تحفه، از سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را با فرآوری و بسته‌بندی انواع ماهی‌های تجاری و میگو آغاز کرد. این کارخانه با زیربنای ۴۵۰۰ مترمربع در زمینی به مساحت ۸۲۵۰ مترمربع، برای بیش از ۲۰۰ نفر اشتغال مستقیم فراهم می‌آورد. همچنین با بهره‌مندی از مدرن‌ترین تجهیزات برودتی نظیر IQF و پلیت فریزر، محصولات منجمد را در بسته‌بندی‌های متنوع و نوین مانند وکیوم، ترموفرمینگ و Pack Skin به بازار عرضه می‌نماید. شرکت پروتئین آرمان جنوب با بهره‌گیری از سیستم‌های یکپارچه مدیریت کیفیت علاوه بر توزیع محصولات تحفه در فروشگاه‌های زنجیره‌ای کل کشور، موفق به اخذ مجوزهای صادراتی و عرضه مستقیم کالا به اتحادیه اروپا، روسیه، چین، عراق و کشورهای حاشیه خلیج فارس شده است..

ورود به سایت